استودیو باهم ‌می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سفارش موشن گرافیک باشد. در چه صورتی؟

ما در باهم بر این باوریم که مشتریان ما لیاقت بهترین نتیجه را دارند بنابراین برخلاف دیگر همکارانمان در زمینه موشن گرافیک که پلن‌های مختلف با کیفیت و خدمات مختلف ارائه می‌دهند، ما در استودیو باهم تنها یک پلن در بالاترین سطح کیفی ممکن در اختیار شما قرار می‌دهیم و هزینه سفارش موشن گرافیک با کیفیت استودیو باهم، دقیقه‌ای 800 هزار تومان 💰 بوده و تمامی هزینه‌های مربوطه را دربرمی‌گیرد.

البته اگر کاراکتر اختصاصی برای کار بخواهید و یا بخواهید لزوما از گوینده نام آشنای خاصی استفاده شود، شرایط ممکن است تغییرکند و قبل از شروع هر پروژه تمام موارد آن سنجیده و به سمع و نظر شما خواهد رسید.

موشن گرافیک چیست؟ 🤔

بهتر است پیش از سفارش موشن گرافیک، این سبک ویدیو را بیشتر بشناسیم. موشن به ویدیوهایی می‌گویند که محتوایی متحرک دارند که معادل فارسی آن پویا می‌باشد.

گرافیک نیز برای بیان تصاویر و طراحی به کار می‌رود. بنابراین موشن گرافیک به معنای تصاویر متحرک است.

از مزیت‌های ارائه یک کار به صورت موشن گرافیک، جذابیت و اثرگذاری بیشتر بر مخاطب در زمانی کوتاه می‌باشد.

موشن گرافیک شباهت بسیاری با انیمیشن دارد با این تفاوت که ساختار انیمیشن داستانی است و در سینما و تلویزیون کاربرد دارد در حالی که از موشن گرافیک بیشتر در زمینه‌های تجاری و برندسازی با تمرکز بر نمادها و جنبه‌های سمبولیک استفاده می‌شود.

در واقع موشن گرافیک مجموعه‌ای از تصاویر و طراحی است که در نرم افزارهایی مانند افتر افکت (After Effect) رندر انیمیشن گرفته می‌شوند.

همچنین می‌توان گفت ساخت موشن گرافیک، هنری است برای پویا نمودن تصاویر و نیز ترکیب آن با صدا که در تبلیغات، ویدیوهای آموزشی و …  وجود دارد.

که همین امر باعث شده امروزه ساخت موشن گرافیک‌ تبلیغاتی از محبوب‌ترین روش‌های تبلیغ در دنیا می‌باشد.

لازم به ذکر است در حال حاضر رشته‌ای به نام موشن گرافیک نیز در ایران و خارج از کشور برای تحصیل وجود دارد که نشان از اهمیت بیش از پیش این هنر می‌دهد.

تاثیری که استفاده از موشن گرافیک میتواند بر کسب و کار شما داشته باشد

از مهم‌ترین تأثیرات موشن گرافیک بر یک کسب و کار، کوتاه بودن مدت زمان ارائه کار شماست، در واقع ارائه چند صفحه‌ای کار شما می‌تواند در چند ثانیه موشن گرافیک اتفاق افتاده و از خستگی مخاطب جلوگیری کند.

از طرف دیگر استفاده از موشن گرافیک تبلیغاتی به دلیل وجود تصاویر و حرکت آن‌ها تأثیر بیشتری بر مخاطب می‌گذارد چرا که ذهن انسان به گونه‌ای طراحی شده که این دو عامل را بیشتر در خود نگه داشته و جذب آن‌ها شود. همچنین با طراحی موشن گرافیک می‌توانید نماد و هویت کسب و کار خود را بدون اینکه مخاطب حتی متوجه آن شود، در ذهن او ماندگار کنید.

از مزیت‌های استفاده از موشن گرافیک تبلیغاتی نسبت به ویدیوی تبلیغاتی، که کسب و کارهای کوچک و بزرگ را به سمت سفارش موشن گرافیک سوق می‌دهد می‌توان به هزینه کمتر، امکان تولید کار در هر زمان و شرایطی و نیز فراهم بودن بستر خلاقیت بیشتر اشاره کرد که تمام این‌ها می‌توانند شما را در بین رقیبانتان متمایز کنند.

استفاده از المان های گرافیکی می تواند کسب و کار شما را متحول کند

چگونگی معرفی کسب و کار شما در مسیر پیشرفتتان از اهمیت بسیار برخوردار است و گرافیک در تمامی عرصه‌های این مسیر نقشی اساسی ایفا می‌کند.

از طراحی کارت ویزیت و سربرگ و سایت تا طراحی موشن گرافیک و بنرهای تبلیغاتی وابسته به هنر گرافیک است.

بنابراین دانش و تسلط تیم تبلیغاتی انتخابی شما جهت سفارش موشن گرافیک، از حرفه خود و بازار رقیب و نیز استفاده درست از المان‌های گرافیکی می‌تواند سبب پیشی گرفتن شما از رقبایتان شده و یا می‌تواند شما را عقب نگه دارد.

انواع موشن گرافیک

از مزایای استفاده از موشن گرافیک تبلیغاتی، جذابیت بصری و ماندگاری در ذهن مخاطب است اما سفارش موشن گرافیک باید متناسب با کسب و کار صورت گیرد چرا که هر کدام از انواع طراحی موشن گرافیک می‌تواند برای هدف مخصوصی نتیجه بهتری ارائه دهد.

از طرف دیگر با شناخت بیشتر انواع موشن گرافیک و انتخاب نوع مورد نظرتان می‌توانید تیمی حرفه‌ای‌تر برای سفارش موشن گرافیک انتخاب کرده و نتیجه بهتری دریافت کنید.

در این بخش انواع محبوب موشن گرافیک تبلیغاتی را خواهیم شناخت:

ویدیو موشن:

این سبک در واقع ترکیبی است از ویدیو رئال و گرافیک و می‌توان اینطور بیان کرد که در ویدیو موشن از گرافیک برای جذابیت‌های بصری بیشتر که قابل فیلمبرداری با دوربین نیستند، استفاده می‌شود.

استاپ موشن:

مجوعه‌ای از عکس است که در آن اشیا به صورت جزئی حرکت داده شده و عکسبرداری شده است و در نهایت با کنار هم قرار دادن این عکس‌ها، استاپ موشن تولید می‌شود.

موشن گرافیک:

استفاده از تصاویر گرافیکی به جای تصاویر واقعی و حرکت بخشیدن به آن‌ها، ویدیویی جذاب و مخاطب پسند را به وجود می‌آورد و در نهایت ترکیب آن با صدا و موسیقی، کار را تکمیل می‌کند.

اینفو موشن:

استفاده از تکنینک اینفوگرافی پایه و اساس اینفوموشن است و در واقع به گونه‌ای از گرافیک استفاده می‌شود که انتقال پیام از طریق اینفوگرافی رخ دهد.

دلیل استفاده از موشن گرافیک و مزیت های آن برای توسعه کسب و کار

تبلیغات، نیازی است که هر کسب و کاری برای رشد و پیشرفت دارد و باید بدانیم در دنیای امروز که مردم به دیدن ویدیوهای یک دقیقه‌ای و حتی کمتر عادت کرده‌اند، استفاده از موشن گرافیک تبلیغاتی راهی جدید است که با تأثیر عمیق بر مخاطب در زمان کوتاه، به سرعت جای خود را در عرصه تبلیغات محکم کرده است اما انتخاب تیم تبلیغاتی برای سفارش موشن گرافیک اهمیت بسیار بالایی دارد چرا که ساخت موشن گرافیک مناسب به گونه‌ای که پاسخی شفاف و سریع به سوالات احتمالی مخاطبین شما دهد و در عین حال از جذابیت کافی برخوردار باشد، سبب افزایش مشتری و فروش شما می‌شود.

هزینه طراحی و ساخت موشن گرافیک 💸

همان طور که در ابتدا گفته شده هزینه طراحی و ساخت موشن گرافیک در استودیو باهم دقیقه ای 800 هزار تومن می باشد. که دارای کیفیتی بالا برای یک سفارش موشن گرافیک ارزان و حرفه ای است.

مراحل ساخت موشن گرافیک در استودیو باهم

با سفارش موشن گرافیک به استودیو باهم، مسیر متفاوت و نتیجه‌ی متفاوتی را تجربه خواهید کرد.

باور ما این است که تمامی مراحل باهم و با کمک یکدیگر پیش می‌‍رود بنابراین قبل از ارسال سناریو توسط شما، استودیو باهم به هویت‌های برند شما نیاز دارد.

ما قبل از هرکاری نیاز به دانستن فونت و رنگ سازمانی شما داریم و نمونه کارهای مورد علاقه‌اتان را بررسی خواهیم کرد.

سپس به بررسی تمامی شبکه‌های اجتماعی برند شما از قبیل اینستاگرام، لینکدین و … می‌پردازیم تا کار نهایی با تصویر مورد نظر شما از برندتان تطابق کاملی داشته باشد و این اولین مرحله طراحی موشن گرافیک در استودیو باهم است.

دریافت اطلاعات پروژه

ما قبل از هرکاری نیاز به دانستن فونت و رنگ سازمانی شما داریم و نمونه کارهای مورد علاقه‌اتان را بررسی خواهیم کرد. همچنین به بررسی تمامی شبکه‌های اجتماعی برند شما از قبیل اینستاگرام، لینکدین و … می‌پردازیم تا کار نهایی با تصویر مورد نظر شما از برندتان تطابق کاملی داشته باشد.

سناریوی موشن گرافیک

در مرحله بعدی سناریو را از شما دریافت میکنیم و بدون دریافت هیچگونه هزینه اضافه‌ای، به ویرایش تخصصی آن می‌پردازیم تا نتیجه نهایی بهتری حاصل شود و گوینده آن را به درستی ادا کند.

تحویل نسخه اولیه موشن گرافیک

پس از تکمیل سناریو در بازه‌ی زمانی مناسب برای شما، استودیو باهم نسخه اولیه‌ای از محصول را در اختیار شما قرار می‌دهد. در این مدت در صورت تمایل شما مشتری عزیز، اتودهایی از موشن گرافیک را ارائه خواهیم کرد و نیز امکان انتخاب گوینده برای شما وجود خواهد داشت.
و ….

نمونه سفارش موشن گرافیک انجام شده توسط استودیو با هم

برای سفارش موشن گرافیک تبلیغاتی با ما تماس بگیرید

چرا استودیو باهم را برای سفارش موشن گرافیک انتخاب کنیم؟

اگر شما دنبال بهترین کیفیت موشن گرافیک با خلاقیت بالا و متفاوت از رقیبانتان هستید و برای کسب و کار خودتان ارزش قائلید، استودیو باهم انتخاب شما خواهد بود.

ما در باهم برای رشد و پیشرفت شما همراهتان هستیم و خدماتی شایسته شما ارائه می‌دهیم.

برخی از مشتریان استودیو باهم

مشتریان استودیو باهم برندهای به نام کشور هستند که از آن میان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فیلیمو
 • انتشارات ققنوس
 • کافه کتاب ققنوس
 • آپارات
 • آپارات کودک
 • جشنواره جهانی فیلم فجر
 • شرکت تسا
 • شرکت ماران تجارت
 • فرآیند ارقام پرداز
 • فیلم هیولا
 • فیلم متری شش و نیم

مزایای سفارش موشن گرافیک از استودیو با هم

مهم‌ترین مزیت ما باهم بودن است. شما برای سفارش موشن گرافیک در استودیو باهم تنها یک بار و به میزان کاملا معقول هزینه خواهید کرد و بهترین کیفیت در تمامی موارد و جزئیات کار در اختیارتان قرار خواهد گرفت و نیز در صورت تمایل شما، اتودهایی در روند طراحی موشن گرافیک نیز ارائه خواهد شد.

همچنین امکان ویرایش بدون محدودیت سناریو و کار نهایی از مزیت‌هایی است که بیانگر اهمیت رضایت شما را برای ما است.

امکان انتخاب گوینده زن و مرد و در سنین مختلف برای شما وجود خواهد داشت که می‌توانید نمونه صدای گویندگان ما را در سایت بشنوید.

استودیو باهم نتیجه نهایی کار را در سه کیفیت 1080 که بالاترین کیفیت است، کیفیت مناسب اینستاگرام (حواسمون باشه اگر ویدیو با کیفیت بیش از حد بالا بارگزاری کنیم به دلیل حجم بالا باعث بازدید کمتر پست ما خواهد شد) و نیز کیفیتی مناسب آپارات، تلگرام و یا دیگر شبکه‌های اجتماعی برند شما در اختیارتان قرار خواهد داد.

چطور به ما اعتماد کنید؟ ✨

استودیو باهم با شماره ثبت 535732 به ثبت رسمی رسیده است و بیش از چهار سال است که بهترین برندهای کشور از از جمله فیلیمو، آپارات و … از خدمات ما استفاده می‌کنند که این امر نشان دهنده کیفیت و مسئولیت پذیری استودیو باهم است. همچنین هنگام سفارش موشن گرافیک تنها 40 درصد هزینه دریافت می‌شود و 60 درصد باقی مانده پس از تحویل کار پرداخت می‌گردد.

سوالات متداول سفارش موشن گرافیک از استودیو باهم

– آیا می‌توان موشن گرافیک کمتر از یک دقیقه سفارش داد؟

بله. امکان سفارش موشن گرافیک در هر ثانیه‌ای در استودیو باهم وجود دارد.

– آیا ویرایش سناریو و یا نتیجه نهایی با هزینه جداگانه همراه است؟

خیر. استودیو باهم امکان ویرایش بدون محدودیت سناریو و نتیجه نهایی را بدون دریافت هیچ هزینه جداگانه‌ای در اختیار شما قرار خواهد داد.

– آیا می‌توان فایل‌ها را پس از اتمام سفارش در استودیو باهم نگه داشت؟

بله. در صورت درخواست شما و امکان ویرایش در آینده، فایل‌های شما در فضای ابری استودیو باهم نگهداری خواهد شد.

– می‌توان موشن گرافیک را با زبان انگلیسی سفارش داد؟

بله. گویندگان استودیو باهم بر زبان انگلیسی تسلط کامل داشته و در صورت تمایل شما موشن گرافیک به این زبان تولید خواهد شد.

– امکان تخفیف در استودیو باهم وجود دارد؟

ما تمام تلاشمان را به کار بردیم تا بهترین کیفیت ممکن را با هزینه‌ای کاملا معقولانه ارائه دهیم و به همین دلیل امکان تخفیف وجود ندارد.

– تحویل کار به چه صورت است؟

استودیو باهم شرایط مختلف را سنجیده و با اولویت دادن به شرایط شما پیش خواهد رفت. به عنوان مثال در صورت سفارش در روزهای تعطیل و محدودیت زمانی شما، می‌توان مذاکره کرد اما به طور معمولا هر دقیقه موشن گرافیک بین دو الی سه روز کاری زمان خواهد برد.

– امکان انتخاب گوینده وجود دارد؟

بله. استودیو باهم با بهترین گویندگان جوان خانم و آقا و نیز خردسالان در سطح کشور و بین المللی همکاری دارد و شما می‌توانید متناسب با کار خودتان گوینده مورد نظرتان را انتخاب کنید.

– موشن گرافیک استودیو باهم در چه سبک‌هایی است؟

استودیو باهم تنها در زمینه تخصص خود فعالیت دارد و خدماتش را در زمینه موشن گرافیک دو بعدی به شما عزیزان ارائه می‌کند. امکان سفارش موشن گرافیک سه بعدی و نیز استاپ موشن در استودیو باهم وجود ندارد. در زیر می‌توانید نمونه کارهای استودیو باهم را مشاهده کنید.

– در پروژه‌های باهم چند نفر همزمان بر یک پروژه فعالیت دارند؟

این امر بسته به پروژه است اما کارها بین افراد استودیو تقسیم می‌شود و باهم پیش می‌رود. تلاش استودیو باهم در ایجاد تفاوت بین هر سفارش با باقی سفارشات است و به همین دلیل کارها توسط افراد مختلف انجام می‌شود. همچنین پروژه‌های مشابه توسط استودیو باهم پذیرفته نمی‌شود و این تعهدی است که استودیو باهم برای نتیجه بهتر کارهایش در پیش گرفته است.

– چطور می‌توان سفارش موشن گرافیک داد؟

شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید به شماره واتساپ 09102430120 پیام دهید و یا در ساعات کاری با شماره 77483544-021 تماس بگیرید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را ثبت خواهند کرد و فرم‌های ارسال موارد متنی و سناریو در اختیارتان قرار خواهد گرفت و در کمتر از 24 ساعت انجام سفارش شما آغاز خواهد شد.

– آیا برای صداگذاری و تدوین هزینه جداگانه‌ای دریافت می‌شود؟

خیر. در استودیو باهم تمامی خدمات بدون دریافت هیچگونه هزینه جداگانه‌ای ارائه می‌شود که تدوین و صداگذاری و به ویژه صداگذاری چند لایه نیز از همین موارد هستند.