وقتی باهم نیستیم


باهم به نقطه آغاز استودیو تبلیغاتی باهم بپردازیم: شاید همگی ما وقتی وارد یک دانشگاه برتر می شویم،  رویای یک شغل مناسب را پس از فارغ تحصیلی در ذهنمان می پرورانیم و حتی لحظه ای فکر نمی کنیم با این رویا باری بر دوش جامعه و کشورمان  می گذاریمِ، اما رسالت واقعی یک دانشجو چیز دیگری است. کسی که سال ها سرمایه تحصیلی یک کشوررا در اختیار داشته، باید جمله ( شغل خودت را بساز ) را باور کند و در اندیشه اشتغال زایی برای دیگران باشد.
نقطه آغاز باهم


نقطه شروع استودیو تبلیغاتی باهم درست در باور کردن جمله ( کار خودت را بساز ) است. زمانیکه یک دانشجوی ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، قصد داشت باری از روی دوش جامعه خود بردارد و فضایی برای کار و کارآفرینی در رشته مورد علاقه خود ایجاد کند.


وقتی باهم همراه شدیم


درست در همین زمان،  مدیرعامل و موسس استودیو باهم، با یافتن همکاران و دوستان همدل و همفکر باور به جمله قلبی اش، بیشتر شد و با همراهی آنان پای در این راه گذاشت.حال زمان عمل کردن فرارسیده بود و همکاران کنار یکدیگر ایستادند ودر هیچ سختی  یکدیگر را تنها نگذاشتند و در پیچ و خم روزهای سهل و دشوار به این باور رسیدند که: باهم می توانیم

معرفی استودیو باهم


استودیو تبلیغاتی باهم  چهار سال است که به عنوان یک شرکت تبلیغاتی جوان و خلاق کار خود را در قالب فعالیت های مدون و پیوسته آغاز نموده است. اولین تجربه این شرکت تبلیغاتی، در عرصه سینما با کارگردان هایی نظیر: فریدون جیرانی، محمد حمزه ای، تهمینه میلانی، اکتای براهنی آغاز شد و در ادامه با سایت آپارات کودک در زمینه تولیدات مستقل و همینطور با سایت فیلیمو در حیطه تبلیغات فیلم و سریال هایی نظیر: هیولا، ریکاوری، مانکن همکاری خود را آغاز کرد. استودیو باهم در ادامه فعالیت های سینمایی خود، به عنوان مجری طرح، در بخشی از تبلیغات سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور داشت و پس از آن در عرصه تئاتر، تبلیغات نمایش هایی همچون خنکای ختم خاطره به کارگردانی: حمیدرضا آذرنگ، تابستان فراموشی به کارگردانی بهاره رهنما، بیوه نویسنده فقید در مضرات دخانیات به کارگردانی مقداد اسلامی را برعهده داشت. در ادامه، استودیو تبلیغاتی باهم، در کنار فعالیت های سینما _تئاتر خود،  وارد عرصه تبلیغات انتشارات شد و با انتشارات بزرگی همچون ققنوس و هیرمند کارش را در این حیطه آغاز کرد و در طی این همکاری ها علاوه بر تبلیغات خلاقانه مختلف، کمپین های تبلیغاتی پربازدیدی را راه اندازی و مدیریت نمود که این مهم باعث کمک شایانی به عرصه انتشارات کشور شد. همکاری استودیو تبلیغاتی باهم با شبکه ورزش، خبر و نمایش در زمینه های تولید میان برنامه، طراحی و اجرای دکور و برنامه سازی از دیگر فعالیت های این مجموعه بوده است. مفتخریم که در کنار کسانی بوده ایم که دغدغه های انسانی و نوع دوستانه دارند و با خیریه هایی همچون خیریه کارآفرینان آرا شمیران، میتا و باور همکاری داریم.

استودیو باهم اعضا